Home / Cin nedir / Tarihte Hocalık ve Medyumluk

Tarihte Hocalık ve Medyumluk

Tarihte Hüddam Hocalık Medyumluk Rukyecilik

Tarihte Medyumluk ve Hocalık Medyumlardan Eğer, iyilik için bir şeyler istiyorsan medyum ömer hoca’nın dediği gibi .Cahil hoca ve acemi medyumluk İnsanı dinden çıkartır. Medyumluk zor iştir”Dimya’ta pirince giderken, evdeki bulgurdan” olmayın. muska  zaman ,Süre  Sure   ve Esma bileşenlerinin doğru harmanlanıp Safran mürekkebi ile  Yazılması ile Bir Sistem “Muska” adına bakıp aldanmayın.Güçlü bir DUA  sistemidir .Eğer, Kendin  için bir şeyler istiyorsan;büyü(medyum ömer hoca’nın dediği gibi)cüden,     muskacı’dan  Erbap yada değil Medyumlardan Önce çareyi dualarda  ara çarede Anahtarda sende senin içinde Hakka yönelen Melikelerinde ara. İnternette bulabileceğin Erbaplar malesef parmakla sayılacak kadar az.Medyumluk alanında uzman Ömer hocamıza web sayfasını biz yapmasak onun bize hayrına karşı    bu hayratımız olmasa Siz doğru bilğileri bu sayfadan nasıl okurdunuz.  Medyum Ömer hocamızın söylediği  gibi Sadece Rab’den İste Kuldan değil Rab senin herşeyini bilen ve Af edendir. isteme, sadece Allah’tan iste!Fakat bu isteklerin meşru olsun.Allah derdi de vermiştir, dermanını da.

Derdinin çaresini araştır,ondan sonra al bir abdest iki rekat hacet (istek,dilek) namazı kıl,ne isteyeceksen Cenab- Hak’tan iste. fakat dua (medyum ömer hoca’nın dediği gibi)larında hayırlı ise ver Allah’ım de! Karı kocanın çocukları olmuyor.dua  ediyorlar,Allah’ım bize çocuk ihsan eyle, nasıl olursa olsun!Böyle dua  olmaz.Ya özürlü olursa çocuk.Onun için hayırlı ise ver Allah’ım demek,dua )nın özüdür.

Bazıları,iyilik,şirinlik veya sıcaklık muska(medyum ömer hoca’nın dediği gibi)sına ak büyü(medyum ömer hoca’nın dediği gibi) demekteler.Burada da isim yanıltması var.büyü(medyum ömer hoca’nın dediği gibi)nün adı ak olunca meşru mu oluyor?büyü(medyum ömer hoca’nın dediği gibi), büyü(medyum ömer hoca’nın dediği gibi)dür,akı, karası,siyahı, beyazı olmaz hepsi haram ve günahtır.Hepsi şeytanlar la yapılır.İşin içine şeytan girince ondan hayır olur mu?

Bu nedenlerle iyilik için dahi olsa muska yaptırmak;haramdır, günahtır.Sizlere bu işlerin inceliklerini,sırlarını kısaca açıkladım,umarım faydalı olmuşumdur.

 

Çok Sevdin ama…

Onu çok sevdiniz herşeyim dediniz tüm hayallerinizi o süsledi Onun ile yatıp onun ile kalktınız fakat o sizin için aynı eski duyguları paylaşmıyor.Sizden fersah fersah uzaklaştı.  korktuğunuz başınıza geldi  ise .. .
Çok emek harcadınız çok fedakarlık yaptınız, elinizden gelen cefaya katlandınız onca Sevginize ragmen başka birine gitti .Gururunuza yediremiyorsunuz  veya Hala onu deliler gibi seviyorsunuz. Medyum ömer hoca Yol yontem hiçte zor değil, Sevgilinizi Deli gibi Pişman etmek için onu ayaklarınıza kapatmak için öyle hızlı ve keskin yöntemler var’ki Medyum ömer hocamız ile  yapacağınız bir görüşme herşeyi değiştirebilir.Hayal edemiyeceğiniz hızda müthiş kavuşmalar, barışmalar yaşandığına Sizde diğerleri gibi İnanamıyacaksınız.

Tarihte Medyumluk
Tarihte Medyumluk

Muska medyum ömer hoca’nın dediği muska neden takılır? muska , Kur’an’ı Kerim’den koruyucu ve şifa ayetlerini veya peygamber sallallahu aleyhi ve sellem’in etmiş olduğu medyum ömer hoca’nın anlattığı gibi duaların yazılması demektir.Ayetlerden ve dualardan çıkan enerji,insanın içindeki cin ve şeytanı etkisiz hale getirir.Ancak, büyü medyum ömer hoca’nın dediği gibi veya cin musallatına uğramış insanın içindeki şeytanlar güçlü,kuvvetliyse bunlara muska medyum tesiri,etkisi daha az olur.Zayıf cinlere muska medyum ömer hoca’nın söylediği bazı sözler kuşku uyandırsada nın etkisi,tesiri daha fazladır.Bu nedenlerden dolayı büyü insanların okunarak tedavi olmalarını öneriyoruz.muska ,mutlaka arapça harflerle yazılmalı,içinde şekiller,resim ler olmamalıdır.Öyle muskalar görüyoruz ki;hoca muska)nın içine elinde mızraklı şeytan resmi çizip etrafına da ne olduğu belli olmayan yazılar yazmış.Bu muska’nın faydası olur mu?Mutlaka olmaz.

 

About Admin

Check Also

vefkitablosu

Vefki-Tabloları

Vefki Azam Tabloları ile Dilenen Arzu edilen her konu işlenmekte.Tabloların fiyatları çerçeve boyutları ve Kullanılan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir