Home / Baglamalar / Koç Yumurta Büyüsü İle Kocaları Eve Bağlama

Koç Yumurta Büyüsü İle Kocaları Eve Bağlama

Koç Yumurta Büyüsü İle Kocaları Eve Bağlama

Koç Yumurta Büyüsü İle Kocaları Eve Bağlama Sevdiğin kişi hiç aklından çıkmasın aklının içine usuna başka kimse hiçbir sevgi uzantısı ulaşmasın .Sadece seni düşünsün istiyorsanız.Sevgilinizi hep sizi düşünüp sizi özlemlesin rüyalarına dahi girmek isterseniz.

….Felanca……….. ‘nın .Oğlu/Kızı ………….. ya …..Felanca ……..’nın Oğlu/Kızı ……….ya Aklında hapsetsin başkasınıda aklına sokmasın……..” Hu menna yahu fettah ( 26 defa) ile niyet yapılır ve ..

inn”Yagmur damlaları gibi Aşk Islatsın Yüreğini serpilsin ferah içine uzat elini aç kapıyı!” “Yagmur damlaları gibi Aşk Islatsın Yüreğini serpilsin ferah içine uzat elini aç kapıyı!”

Koç Yumurta Büyüsü

Bir Saç levha ateşin üstüne koyulup levhaya isimler işlenir Alt sola kız ana adıÜstSağa  kızın adı  Alt sağ köşeyede erkek anası adı  Üst Sağa Erkeğin  adı yazılır. Üstüne koç yumurtaları koyulup ateş üstüne bırakılırk varsa  bağlanacak kişi’nin  saç telleri de ateşe atılır ve yumurtalar kararana kadar pişirilir . Pişerken ” Hayneşin velaşin peramin ” tılsımı 171 defa tekrar edilerek işlem yapılır. Sonrada Koç yumurtaları kararmış halde bağlanacak kişinin aşına karışır.Aşı yedikten sonra artık o kişi bağlanmış olur “Tutması için Ayın dolunay olması ve Bağlanacak kişinin Burç evinde Güneş yada Uranüs olmamalı !

“Kısmetin açılsın Bahtın Rüzgarda fısıldasın nağmesini”

Koç Yumurta Büyüsü İle Kocaları Eve Bağlama
Koç Yumurta Büyüsü İle Kocaları Eve Bağlama

Koç Yumurta Büyüsü

Alt sola kız ana adı Alt sağ köşeyede erkek anası adı yazılır. Üstüne koç yumurtaları koyulup ateş üstüne bağlanarak ikili saç telleri atılır ve yumurtalar kararana kadar pişirilir . Pişerken ” Hayneşin velaşin peramin ” tılsımı tekrara edilerek işlem yapılır. Sonrada Koç yumurtaları kararmış halde bağlanacak kişinin aşına karışır.

 

İki türlüde kaynak sahipliği vardır

biri küçük oyunlarla kestirme yollarla elde etmek diğeri ise Uzun isteksiz kendiliğinden gelşmesini bekleme Aşk bize gelsin,evden çıkmadan hem aşk hem para yemek gelsin.Buna benzer hareketsiz kaynak elde etmek çok zordur.Bir taraftanda Aza kanaat ama daha iyi için seyahat ,yani hareket gerekir. Elde etmenin kesin yolları!
istediğiniz noktaya taşımakta birer vasıtadır.ömer gibi hocalar hareketin bir ucundadır Hareketin diğer ucunda ise sizler Ömer hoca gibi konu ve sistemlerin farkında olan hocalar a başvuruyorsunuz. Türkiyede belki 3 belki 4 kişi’den biri olan ömer hoca sistemlerin uzmanı. Elde etmenin kesin yolları Şansı olan hayatını hızla değiştirip asansörle onlarca kata rahatca çıkar. Elde etmenin kesin yolları gibi hızla elde eder huzur ve mutluluğu.Bazen bazıları merdivenlerde ömür tüketir.  devamı l..

Prg uzmanı Medyum Ömer Hoca kitapları” Sübyan duası” ÜmmüSubyan yani bebeği olmıyanların engelleri bu dua ile kalkar …

 

About Admin

Check Also

Efsunlu Takılar

Efsunlu Takılar sınavlarda başarı garantisi

Efsunlu Takılar sınavlarda başarı garantisi ,  Efsun Dünyada Talesman diye tanımlanır.Mistik İnançların hepsinde Efsunlu ,Tılsımlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir