Home / Anasayfa / Kara Büyü Nedir? Nasıl Yapılır?

Kara Büyü Nedir? Nasıl Yapılır?

Kara Büyü  Nedir? Nasıl Yapılır?

Kara Büyü Nedir ? İyi niyetle veya iyi bir amaçla yapılan bir büyü değildir . Şer olmakla birlikte amacı sadece zarar vermektir. Genellikle kan, balmumu, insan ya da hayvan figürü kullanılarak kötülük için yapılan büyü ve çeşitlerine denir. Çok eskiden beri gelen büyü, büyücülük ve kara büyü, soğuk, hayvanlar ve kanlarıyla yapılan büyülerdir. İstenen sonuç; kişinin işi, kendisi ya da sahip oldukları için, ölüm, yok oluştur. Bu büyüleri birileri yaptığını diğerleri bozduğunu söylese de; hem kullanılacak malzemelerin elde edilmesinin zorluğu hem de yetersiz bilgiyle yapılması güçtür. Aynı zamanda bir insanın işlerinin kötüye gitmesi ve o insanı iflasa sürüklemek içinde yaptırılır.

KARA BÜYÜDEN KORUNMAK

Kara Büyü Nedir nasıl Yapılır
Kara Büyü Nedir nasıl Yapılır

Kara büyüyü bozdurmak için öncelikle bu konuda tecrübeli bir medyumdan yardım alınılması gerekir. Medyum Ömer Hoca ise bu konuda engin bilgileri ile size yardımcı olacaktır . Bu büyü tabiatı itibari ile tehlikeli bir büyü olduğu için çözülürken büyük bir hassasiyet içinde olmak ve gerekli tedbirleri almak kişinin yararına olacaktır.

Genel olarak işini bilen bir medyumdan alınan yardım sayesinde yapılan  büyüden 1 hafta içinde kurtulmak son derece doğaldır. Yapılan büyü tesirsiz hale getirildikten sonra yaptıran kişinin bir daha bu büyüyü tekrar yaptırma olasılığı göz önüne alınarak medyumun ayrıca bir koruma vefki yapması gerekir. Bu şekilde ileride yapılacak olan kara büyülerin etkisinden korunulmuş olur.

KARA BÜYÜ NASIL YAPILIR

Kara büyü hazırlanırken çok farklı malzeme ve dualar esas alınarak hazırlanır. Tesiri son derece güçlü olan bu büyüleri yaptırmak dinen sakıncalıdır. Sebep her ne olursa olsun bir başkasına zarar verecek bir yöntemi uygulatmak normal görülemez.
Kara büyü yapılırken kişiye ait pek çok ayrıntı göz önüne alınır. Örneğin büyü yapılacak kişiye ait bir eşya yada bu kişinin ismi, anne ismi gibi kimlik bilgileri ve doğum tarihleri esas alınarak hazırlanabilir. Günümüzde pek çok medyum kara büyü yapmaktadır. Medyum Ömer Hoca Aslında bu büyütıpkı ismi gibi güzel olmayan insana yakışmayan pek çok ritüeller içermektedir. Bu büyünün yapımı da, bozulması kadar zordur . Büyü yaptırmaya niyetlendiyseniz bile işlemlerini internet aracılığı ile araştırarak yapmanızı Medyum Ömer Hoca şiddetle tavsiye etmemektedir .  Olası bir durumda karşılaşabileceğiniz durumları göz önüne almalısınız.

 

About Admin

Check Also

Ne Yapmalı

Ne yapmalı sorusunun Cevabı; 1 – Bedava Rukye Rukye  16 Haftalık dua okumasıdır.Bedava Ücretsiz Çalışmadır. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir