Home / Anasayfa / Evlilik Büyüsü İçin Medyum Ömer Hoca’dan Deney

Evlilik Büyüsü İçin Medyum Ömer Hoca’dan Deney

Evlilik Büyüsü İçin Medyum Ömer Hoca’dan Deney

Evlilik büyüsü ; Her insanda olduğu üzere, sizinde evlilik hayalleriniz vardır. Ancak kimimiz bu niyetimizi gerçekleştiremediğimiz için sıkıntı ve üzüntü duymaktayız. Evliliğe yönelik engeller aramıza girdikçe bu dileğimizden giderek uzaklaşmaya başlarız ve çözüm yolları ararız. Bu dileğimizi de gerçekleştirmek büyü yolu ile mümkündür. Evlilik için büyü medyum ömer hocadan deney

Evliliğe engel olan nedenler oldukça çok ve uzun bir listedir. Karşı tarafın evlenmeye karşı olan korkusu, ailesel engeller, ekonomik durumlar gibi oldukça uzayacaktır bu sıralama. Eğer bunları kendi yöntemleriniz ile aşamıyorsanız ve gizli ilimlere başvurarak bu sorunun ortadan kaldırmak istiyorsanız Medyum Ömer Hoca’nın desteği ile bu sıkıntınız da ortadan kalkacaktır. Evlilik için büyü medyum ömer hocadan deney

Her insanın dilediği şekilde , istediği mutlu bir aile kurmaya hakkı vardır . Ve her insan bu niyetini gerçekleştirmek için bilhassa kendiside yoğun bir çaba göstermelidir . Kendi mutluluğunuz için gene kendinize ihtiyacınız vardır. Bu konuda niyetinizi başkalarına bağlamak hata olur. Bunun için öncelikle Medyum Ömer Hoca’nın en çok dikkat ettiği konu karar aşamanızdır. Öncelikle niyetinizden emin olup kararınızı doğru vermenizdir. Siz kararınızdan emin olduktan sonra iş Medyum Ömer Hoca’mıza düşmektedir.

Evlilik Büyüsü İçin Medyum Ömer Hoca’dan Deney

Evlilik Büyüsü İçin Medyum Ömer Hocadan Deney
Evlilik Büyüsü İçin Medyum Ömer Hocadan Deney

Ömer Hoca’mız bu çalışmasında da büyük bir önem ve titizlikle işlemlere başlar. Öncelikle bu konu hakkında sufliyatlara başvurarak yapılan işlemi uygun görmez. Bu işlem olsa dahi daha sonra bozulur. Bu çalışma cinlere dayalı bir çalışma olacağı için yapılan ve yapan kişilerin yıldızlarını düşürecek ve araları tekrardan bozulacaktır. Bu çalışma işi bilen bir medyum tarafından yapıldığı taktirde aradaki engel her ne olursa olsun ortadan kalkacaktır. Medyum Ömer Hoca işlemin yapılacağı gün , saat , tarihleri belirler ve işlemlerine o zaman diliminde başlar. Havas İlmi ve Ledün İlmine başvurarak yaptığı işlem sonrası çalışmanın etkisini ve devamlılığını sürdürmesi için bir tılsım hazırlar. Bu tılsım bu büyüyü koruma görevindedir. Bu işlem bittikten sonra istenen kişi ile evliliğiniz gerçekleşecektir.

 

Allahümme salli ala seyyidina Muhammed inil fatihil ebvab
Bu duayı Pazartesi ve Perşembe geceleri 1001 defa okumalısınız. Duayı okuduktan sonra 3500 defa Ya Semi’u okumalısınız.

About Admin

Check Also

Ne Yapmalı

Ne yapmalı sorusunun Cevabı; 1 – Bedava Rukye Rukye  16 Haftalık dua okumasıdır.Bedava Ücretsiz Çalışmadır. …

One comment

  1. Sibel damoğlu

    Hocam iui geceler … sayfanızı takıp efıyorum daha oncede ıkı üç defa msj

    Attm ama yoğunluğunzdan göremednz sanırım .. ne kadar mükrmmel bi insansnz kı bu bılgılerı ücret almadan herkesle paylaşıp yardmcı oluyorsnz , ne kadar güzel Rabbm gönlünüze göre versin herseyin en güzelini .. benm de herkes gıbı bır sıkıntım var .. daha once bir yıl süren bir arkadaslık dönrmim oldu her ıkımızde evlılık col ustememıze ragmenevlıluk olmadı ayrıldık .. aradan bir yıl geçtı yıne benı buldu tekrar görüşmeye basladık her ıkımızınde bekar olması yaslarımızın aynı olmasıve yuva kurmak istememız çokgüzel sevgı de var ama sureklı basıt bir nedenden sıkıntı yasıyoruz be tRtışıyorz çok uzuluyorum günlerce toparlayamıyorum kendımı vazgecemuyırum bn vazgevsem o bazgecmıyor ama evlılıkte olmuyor bıze yardımcı olursanız önür boyu duacınız olurm … tek istediğim mıtlu huzurlu bır tıva sevdıgım adamla .. ne yapmam gerekıyor sızden yRdum beklıyorum okumam gerekrn bır dua yada bır ıslem var mı Rabbıme emanet olun ..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir