Home / Anasayfa / Cinler Hakkında Medyum Ömer Hoca

Cinler Hakkında Medyum Ömer Hoca

CİN MUSALLATLARI

CİNLER HAKKINDA; CİN ÇARPMASI NEDİR ? ; Cin çarpmalarının kendini belli eden belirtileri vardır. Kişinin hareketlerinde fark edilebilecek kadar ağır değişimler olur. Rahatlıkla yürüyemez, Attığı adımlarda söylediği kelimelerde dengesizlik olur. Konuşurken güçlük çeker anlatımları her daim bozuktur ve mantıklı cümleler kuramaz ve mantıklı bir şekilde anlayamaz.

Çarpılma durumu insanın yapmayı istediği veya düşündüğü şeyleri sağlıklı bir şekilde kavrayamaz. Bunları bazıları daha farklı hastalıklarla benzeştirse de, çoğu zamanda daha da farklı şekillerde belirtiler görülür. Medyum Ömer Hoca Cinler hakkında yazısı   Medyum ömer hocanın araştırmalarına göre
Cinlerin insanları çarparak sara nöbetlerine sokmaları genellikle öfke ve cezalandırma amacı ile olur. İnsanlardan bazıları cinlere eziyet edebilir, bilmeden bile bir cinin canını yakmamız mümkündür. Kişi farkında olmadan cinlerin üzerine kaynar su dökebilir veya onları öldürebilir. Medyum Ömer Hoca Cinler hakkında yazısı Bunlar bilmeyerek yapılmış olsa dahi, cinlerin musallat olmaları için bu önemli değildir.

CİNLER KİMLERE MUSALLAT OLURLAR ?

Cinler Hakkında
Cinler Hakkında

Medyum Ömer hocanın araştırmalarına göre pek tabii cinler her insana musallat olabilir. Ancak sıklıkla rastlanan durumlar vardır. Özellikle bebeklere, küçük çocuklara, genç kızlara, hamile ve loğusa döneminde olan kadınlara, yalnız yaşayan kişilere, ruhsal ve bedensel rahatsızlığı olan insanlara, aşırı dekolte giyinen bayanlara, fincanla ruh çağıranlara, bilinçsizce isimlerinin sıklıkla ananlara ve çok sigara içenlere musallat olurlar.

CİNLER NERELERDE MUSALLAT OLURLAR ? ;

Medyum ömer hocanın araştırmalarına göre  Cinler insanlara en çok tuvalet, banyo ve yatak odasında musallat olurlar. Bu yüzden tuvalete ve banyoya girerken ve yatmadan önce kişinin şeytanın şerrinden Allah’a sığınması sünnettir. Bu sebeple tuvalete girerken  Euzu billahi minel-hubsi vel-habâis denmelidir. Bunun anlamı ‘Erkek ve dişi şeytanlardan Allaha sığınırım.’ Bunun dışında geceleri, çöplükler, kül olan yerler ve alkollü Allah’ın haram kıldığı yerlerde musallat olurlar.

CİNİN GELİŞİ NASIL ANLAŞILIR ? 

Cin eğer hastanın içinde ise su alametler zuhur eder

Cin bağırmaya başlar, sızlanır, çığlık atar, acı çeker ve kişinin
ağzından konuşur.
Hasta sağa-sola sert bir şekilde bakmaya baslar ya da ellerini gözlerine kapatır. Bakışları donar yahut şiddetli bir şekilde açıp-kapar.
Vücudu titremeye başlar, sağa sola döner.Medyum Ömer Hoca Cinler hakkında yazısı
Hasta bayılır ve cin hastanın dilinden konuşur. Bazen de cin adını söyler

CİNİN MUSALLAT OLMASI SONUCU BELİRTİLER ; 

Aşırı unutkanlık, dalgınlık, kararsızlık, geleceğe ait ümitsizlik duygusu hissetme, basit sebeplerle yakınlarına karşı agresif davranışlar anne, baba, eş, arkadaş vb., işlerinde anlaşılmaz aşırı kısmetsizlik ve irade dışı aksiliklerle karşılaşma, sevdiklerinin her hareketinin kendisine ters gelmesi, sonra bundan pişman olması, bir türlü evlenememe, sıklıkla nişandan dönme, basit sebeplerden boşanma, yalnızken yanından bir karartının geçtiğini hissetmesi, banyo yaparken korkması ve gözü açık sabunlanması, rüyalarında sıklıkla kedi, köpek, yılan görmesi, sabahları çok yorgun kalkması, bazen uyku-uyanıklık arasında parmağını dahi kımıldatamayacak ağırlık hissetmesi.

About Admin

Check Also

Ne Yapmalı

Ne yapmalı sorusunun Cevabı; 1 – Bedava Rukye Rukye  16 Haftalık dua okumasıdır.Bedava Ücretsiz Çalışmadır. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir